اهمیت ارتباط در زندگی
آمار و ارقام نشان داده است که “تخصص یک مهندس خبره” تنها ۱۵ درصد در پیشرفت‌های اساسی‌اش دخیل بوده است در حالیکه، ۸۵ درصد موفقیت‌ها و پیشرفت‌های عمده‌اش مربوط است به: ” توانایی در برقراری ارتباط با دیگران”.
دوره “نفوذ و ارتباط با دیگران” پیامی بسیار مهم اما بسیار ساده برای ما دارد. با درک اصول ارتباط با دیگران، هر انسانی با هر نوع اخلاق و ویژگی را تبدیل به “صمیمی‌ترین دوست تان”  می‌کنید…
همه ما قادر به انجام تمامِ کارها نیستیم، بنابراین باید بتوانیم از نیروی دیگران بواسطه ی ارتباطاتِ خوبی که برقرار می‌کنیم جهت یاری رساندن به خودمان و به دیگران، در جهت اهدافمان، یاری بطلبیم، بنابراین بسیار مهم است که مهارت برقراری ارتباط را بیاموزیم. مهارتی که دوره نفوذ و ارتباط با دیگران بصورت جامع به آن پرداخته است.
اکثر افراد قادر به ایجاد ارتباط مناسب و پایدار با جنس مخالف نیستند!
اکثر مدیران قادر به ایجاد رابطه مناسب با کارمندان خود و به تبع آن استفاده از نیروی خلاقه کارکنانشان نیستند!
اکثر صاحبان کسب و کار، برقراری رابطه دوسویه و مناسب با مشتریانشان را بلد نیستند!
اکثر والدین نمی‌دانند که چگونه با فرزندانشان رابطه ای خوشایند و دلپذیر برقرار نمایند!
و مهم تر اینکه اکثر ما نمی‌توانیم دوستانِ خوبی را برای خود بیابیم و رابطه ای پایدار در دوستی را خلق نماییم چون به ارتباطات بعنوان یک علم که باید آنرا آموخت و بکار بست، نگاه نمی‌کنیم. زیرا اکثر ما قدرت مهم‌ترین سرمایه مان یعنی ” توانایی در ایجاد شوق در مردم و پرورش استعدادهای آن‌ها به وسیله تشویق و قددانی از آن‌ها” را، بسیار دست کم و سطحی فرض کرده و یا حتی از یاد برده‌ایم.
کسب مهارتهای بیشتر= درآمد بیشتر
می توانید همین حالا از طریق لینک زیر این محصول را خریداری کنید، و قدم بزرگی در روند موفقیت در زندگی ، کسب و کار و روابطتتان بردارید.
http://vahidomidvari.com/?p=21150&ref=6589